Važiuoklės, variklio, stabdžių sistemos, duslintuvų remontas

Norint užtikrinti vairuotojo saugumą kelyje, reikia pasirūpinti, kad automobilis būtų stabilus. Tai reiškia, kad automobilis turi turėti nepažeistą rėmą, pakabą, važiuoklę ir vairo sistemą. Pakabos, važiuoklės ir vairo sistemos remontas – tai ne vairuotojo, o automechanikų kvalifikaciją atitinkantis darbas.

        Nuolatinė važiuoklės priežiūra – tai būdas išvengti nelaimių kelyje. Taip yra todėl, kad nuo važiuoklės būklės priklauso, ar automobilis paklūsta valdomas. Vairuotojas turi jausti, kad automobilis (ar kita transporto priemonė) paklusniai važiuoja bet kokia kelio danga: tiesiu, vingiuotu, šlapiu ar sausu keliu, net ir duobėtu. Važiuoklė turi išlikti stabili visose situacijose.
Pašaliniai garsai, tokie kaip ūžimas, barškėjimas, traškesys, taip pat nestabilumas kelyje, supimas byloja apie tai, kad važiuoklei greičiausiai reikalingas remontas. Norint, kad minėti gedimo požymiai būtų pašalinti, o automobilis nebūtų „mėtomas“ po kelią ir dingtų automobilio lingavimas važiuojant duobėtu keliu – būtina automobilį nuvežti važiuoklės diagnostikai. „Auto Akstė“ servise dirbantys meistrai patikrins ar reikalingas pakabos, važiuoklės ir vairo sistemos remontas, kad automobilis ir vėl būtų saugus.

        Pakabos sistema  susideda iš amortizatorių, spyruoklių, svirčių, atramų ir kitų metalinių ir guminių dalių. Joms išdilus, sulinkus, pasikeičia ratų geometrija. Automobilis tampa sunkiai vadomas, pasikeičia vairo rato padėtis, pradeda netolygiai dilti padangos. Amortizatoriai  sugeria vertikalius virpesius, sušvelnina smūgius į kėbulą, mažina supimą nelygiame kelyje, užtikrina maksimalų ratų sukibimą su kelio danga, kas ypač svarbu stabdant. Vairo sistema. Ši važiuoklės dalis turi aiškią paskirtį – padaryti taip, kad vairuojamieji ratai atkartotų vairo judesius. Automobilio vairo kolonėlė , vairo traukės ir hidraulinis (arba elektrinis) vairo stiprintuvas – tai vairo sistemos pagrindas. Kai šie komponentai veikia, tai automobilis kelyje yra paklusnus. Automobilio eksploatavimo metu vairo mechanizme (kolonėlėje ir stiprintuve) gali atsirasti laisvumas, nesandarumas, pradeda dingti vairo stiprintuvo alyva, vairas pasidaro sunkus, sukant jį atsiranda nemalonus garsas. Tai signalas, kad reikalinga skubiai kreiptis į servisą, kadangi stabdžių ir vairo sistemos tiesiogiai susijusios su Jūsų ir aplinkinių saugumu.

Adresas : Alsėdžių g. 16a, LT-44474, Kaunas

Įm. k.: 134732887

Darbo laikas: I-V 9:00-18:00

Tel.:  +37063969024

El. paštas: renvoja@gmail.com